Materjalid

KARKASS

Melamiin – on lakitud paberkattega puitlaastplaat. Mitmekesine värvide ja imitatsioonide valik. Melamiin karkassimaterjal on enamlevinud oma hea hinna tõttu. Plaadi servaviimistluseks kasutatakse sama melamiini või plastikust ABS-kanti.
MDF- on keskmise tihedusega puitkiudplaat. Viimistletakse värviga.
Vineer – on kihiline materjal, mis on saadud õhukeste puitlehtede (spoonide) kihiti liimimisel. On hea valik oma tugevuse ja stabiilsuse tõttu. Võimalik peitsida, lakkida või värvida.
Spoon – kleebitakse puitlaastplaadile või MDF-ile. Naturaalsel spoonil esineb puidule omaseid oksakohti, mustri- ja värvierinevusi.

UKSED

Melamiin – melamineeritud plaat saadakse, kui puitlaastplaadile kleebitakse õhukese vaiguga immutatud õhuke paber. Dekoorpaberite valik on väga lai, enam levinud on naturaalse puidu imitatsiooniga variandid. Melamiin on hinnalt soodsaim, vastupidav ja kergesti hooldatav.
MDF – siledad või raamiga uksed. Võimalus erinevateks profiilideks. Viimistletakse värviga.
Vineerist – uksed lakitakse või peitsitakse.
Spoon – uksed siledad. Spoon peitsitakse ja lakitakse.

TÖÖTASAPIND KÖÖKIDEL

 

Kõrgsurvelaminaat – kasutame EGGER-i töötasapindu, mis pakuvad kaasaegset ja moodsat väljanägemist. Töötasapinnad on suure kulumiskindlusega, vastupidavusega kriimustustele ja majapidamises tekkivatele plekkidele.
Kvartskivi ehk presskivi – looduskivist valmistatud töötasapinnad on väga ilusad, kaua vastupidavad ja annavad ruumidele väga elegantse välimuse.